Gerbiami įstaigos pacientai, 

Pati didžiausia padėka už gydymą yra Jūsų šypsena, geras žodis. Siekiant išvengti kompromituojančių ir „nepatogių“ situacijų, tiek įstaigos medicinos personalui, tiek Jums, informuoju, kad „kyšių davimas bei ėmimas“ užtraukia administracinę ar net baudžiamąją atsakomybę abiems pusėms, todėl, neoficialiais mokėjimais nežeminkite nei savo, nei gydytojų orumo. Norėdami atsidėkoti už suteiktas paslaugas galite paremti įstaigą oficialiai dviem būdais: 

  • Įnešti grynaisiais pinigais į kasą norimą sumą įstaigos atsakingam asmeniui už mokamas paslaugas – vyriausiajai slaugytojai Danutei Petrošienei. Tai padarę gausite iš darbuotojos pinigų priėmimo kvitą, kad parėmėte mūsų įstaigą. 
  • Padaryti banko pavedimą į mūsų įstaigos banko sąskaitą LT13 7300 0100 0250 0482, esančią Swedbanke, mokėjimo paskirtyje įrašykite žodį parama. 

Informuoju, kad tai nėra reikalavimas remti mūsų įstaigą, tai yra informacija, norintiems išvengti atsakomybės už korupcinio pobūdžio veikas. 

 

Viešosios įstaigos Šimkaičių ambulatorijos
Vyriausioji gydytoja Laima Balseraitienė

______________________________________________________________

Korupcijos prevencijos ir kontrolės funkcijas vykdo vyriausioji finansininkė Aušra Šiugždienė. Susidūrus su korupcinio pobūdžio veika įstaigoje galima kreiptis į atsakingą darbuotoją: 

  1) asmeniškai;
  2) skambinti: 
       ambulatorijos telefonu +370 447 41 316; 
       mobiliu +370 615 90 805;
  3) elektroniu paštu – Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Kiti kontaktai susidūrus su korupcijos atvejais:

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) "karštosios linijos" telefono numeris +370 526 63 333
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) elektroninis paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) "pasitikėjimo telefonas" +370 800 66 004
Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) elektroninis paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

______________________________________________________________